“Grace” ismi, bu modeli karşıma alıp incelediğimde aklıma gelen ilk isimdi. Yaz tatilini yatında geçirecek müşterimiz ilk amerikan servis takımını bizden sipariş etmek istedi ama özel ve tekne ruhuna yakışacak bir model de olmasını istiyordu. Bu sebeple aklıma daha önce kahve sunum peçetesi olarak çalıştığımız modeli amerikan servis ve peçeteye uygulamak geldi.

Kullanılacak yemek takımı göz önünde bulundurulduğunda siyah ve krem renkler öne çıktı. Sadece siyah veya sadece krem bir takım çok baskın ve tekdüze olacağından kumaş rengini ve ip rengini çiftledik. Yani krem kumaş kullandığımızın nakışı siyah, siyah kumaş kullandığımızın nakış rengi krem oldu böylece…

Düz çizgilere eşlik eden minik kasislerle yol aydınlandı, hareket kazandı.

Hatta biraz daha işleri karıştırmak isterseniz siyah servis koyduğunuz sıraya krem peçeteyle bir başka ters köşe yapabilirsiniz.

Özellikle yazın uzayan gün ve gecelerde çokça içecek tercih edildiğinden takıma kokteyl peçetelerini de ekledik. Bunları isterseniz münferit içecek servisinde (kahve, alkol gibi) isterseniz de yemek masanızda bardak altlığı olarak da kullanabilirsiniz.

Çok severek tasarladığımız bu model , siyah-krem ikilisinden sonra yine bir yat müşterimiz tarafından jüt renge mercan iple tercih edildi. Sağlıklı ve keyifli günlerde kullanılmasını dileriz.

Siz de bu veya benzer takımlarımızdan sipariş etmek isterseniz [email protected] veya 0542 637 4998 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bunlar haricindeki her türlü yat tekstili taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It