Ev tekstilinin temel noktalarından biri kuşkusuz ki havlular. Banyo grubunda sadece peştemallerimiz mevcuttu önceden. Bugüne kadar havlu grubu biraz uzak durduğum bir noktaydı. Dokuları, çalışılma stili ne kadar cezbedici olsa da zamanını bekliyormuş demek ki. Artık Decoridea‘ dan havlu da temin edebileceksiniz. Biz ilk olarak hazeran desenle başladık. Hem hazeranı çok sevdiğimden hem ne kadar şu an trend olsa da esasen zamansız bir desen olduğundan, hem de bu eğlenceli deseni daha önce nakışa aktaran olmadığından. Siz de çok iyi biliyorsunuz ki yapılmışı yapmaktan haz etmediğim için her zaman yeni şeyler üretmek çabasındayım. Hadi gelin biraz bakalım neler yapmışız, bundan sonra bizde neler bulabilirsiniz.

Öncelikle belirtmeliyim ki havlularda boyları sabitledik. En çok tercih edilen 3 boyda havlu siparişi verebilirsiniz.

El havlusu 30×30 cm

Yüz havlusu 50×90 cm

Banyo havlusu 90×150 cm olarak temin edilebilir.

Tüm havlularımız “otel havlusu” olarak bilinen yoğun dokuma, 600 gr eponj olarak üretilmektedir. Dokunduğunuz anda hissettiğiniz dolgun ve yumuşacık bir dokuya sahiptir.

Renk olarak şu an sadece beyaz stok çalışıyoruz. Dilerseniz günlük kullanım için düz nakışsız, dilerseniz yine sade kullanım için tek, ikili, 3lü, 4lü çizgili, geometrik desenli nakış seçilebilir. Misafirllik olarak ayırabileceğiniz havlularda ise mevcut hazeran desen dışında size özel tasarımlar çalışabilir, sizin talep edeceğiniz desenleri de üretime alabiliriz.

Üretmekten ve banyo grubuna dahil etmekten mutluluk duyduğumuz bir grup da keten havlu yani peşkir. Günlük kullanımdan ziyade genelde misafir banyolarında son derece zarif bir görünüm sunan bu peşkirleri de havlularıyla takım olması için hazeran desenli çalıştık. Onda da istenilen her deseni işleyebiliriz. Keten havlu ölçümüz ise 30×45 cm.

Çeyiz hazırlığı yapanlara da müjdemi vermem lazım. Masa ve yatak grubunda her daim çeyizlik yaptığımız çalışmalarda artık havlu seçeneği de olabilecek ve çeyizinizi full set olarak tamamlayarak çıkabileceksiniz. Havlularımız %100 pamuktan üretilmiştir.

decoridea

Hazeran nakışlı havlumuzu banyosu gri olan bir müşterimiz için de antrasit renkte ürettik.

Peçete ve takı yastıklarında da çok iyi biliyorsunuz ki elbette isim, harf veya logo markaya özel logo nakış çalışabiliriz.

logolu havlu

Son tamamladığım mağaza dekorasyon danışmanlığı projemin banyo alanındaki çeşitli noktalar için yukarıda bahsettiğim bu ebatları kullandık. Siz de tüm banyo grubu siparişleriniz için bizimle 0542 637 4998 numaralı telefondan ve [email protected] mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz. Dekorasyon danışmanlığı hizmeti için de ayrıca benimle bu kanallardan görüşebilirsiniz.

Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It