Malum yazın göbeğindeyiz. Tatil sezonu açıldı bile. Yazlıklara kaçanlar kaçtı ya da gün sayılıyor. Yoğun bir şekilde evlere kapalı geçen sonbahar, kış ve hatta bahar aylarından sonra sıcak havaya, açık alanlarda hele ki deniz kenarında olmaya her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Bu arada elbette en çok talep gören yazlık ürünlerimize de değinmeden edemeyeceğim bu sebeple. Özellikle deniz ve havuz sezonu açıldığından peştemal ihtiyacı da artmış bulunuyor.

Ve elbette bizim peştemalleri de sadece peştemal olarak bırakmaya gönlümüz elvermiyor ve kişiselleştiriyoruz. Dileyenler sadece harf ya da isim nakışlı olarak tercih edebilir. Yazı stiline rengine varana kadar detayları konuşup tam gönlünüze göre bir tasarımda teyitleşiyoruz. Bu arada yazdırmak istediğiniz şey sadece isim olmaz zorunda değil belki sevdiğiniz bir cümle veya logo bile olabilir.

Peştemallerin desen ve renkleri dönem dönem değişiyor bazen daha cıvıl cıvıl renkler, bazen biraz daha sorbet renkleri ya da daha kışlık renkler hakim olabiliyor. Yukarıda gördüğünüz çizgililer alıştığımız klasik peştemal dokusunda, daha ince yapıda olanlar. Aşağıda gördüğünüz iç içe baklava desenli ve zigzaglılar ise doku olarak daha yumuşak ve biraz daha kalın olanlardır. Dilediğiniz kaliteden sipariş verebilirsiniz. Şahsi fikrim kalın olanlar daha tok duruyor ve desen olarak bence çok daha şık. Ancak son karar tabii ki sizin 😉

Önce bir grup kız kuzen için hazırladığımız bu peştemaller o kadar beğenildi ki hemen erkek grup kuzenler için de hazırlandı. 🙂 Biz keyifle ürettik. Sizin de mutlu günlerde kullanmanızı diliyoruz. Daha önceki peştemal postumuzu görmediyseniz bir gelin hamamı için hazırladığımız versiyonunu buradan inceleyebilirsiniz. Tüm peştemal talepleriniz için hem toptan hem perakende olarak bizimle 0542 637 4998 nolu telefondan ya da decorideatr@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It