Buradan da duyurmam gereken bir haber var! Burada “Boutique” bölümümüzde tüm ürünlerimizi detaylı çekimleriyle paylaşıyorum. Aynı şekilde Decoridea Instagram hesabımda da peyderpey ve anlık olarak paylaşıyordum zaten. Ancak ürün segmentinin ve çeşidinin artması ve sizlerin de ısrarları üzerine ev tekstili grubundaki ürünlerimi daha özet bir şekilde görebilmeniz adına ayrı bir hesapta paylaşma kararı aldım. Esasen Decoridea hesabımda da #decorideaevtekstili ürünleri görmek isteyenler içi kullanım kolaylığı sağlamıyor değildi.  Yine de rafine bir çizgiye sahip, sadece ürün odaklı bir sayfa ihtiyacı  kaçınılmaz hale gelmişti. Ben de geçtiğimiz ağustos itibariyle bu yeni sayfayı aktif hale getirdim. Yeni sayfa ismim @decoridea.homecollection

decoridea home collection

Detaylı incelemek ve takibe almak için buraya tıklayabilirsiniz. Kısacası artık beni bu 2 hesapta takip edebileceksiniz. Minik bir hatırlatma yapmak isterim. Malumunuz Instagram algoritmaları oldukça değişken ve takip ettiğiniz onlarca hesapta boğulmamanız için sadece en çok etkileşimde bulunduğunuz hesapları yoğunlukla ekranınıza düşürüyor. Dolayısıyla postlarımı kaçırmamak için sayfaya girdiğinizde sağ üstteki zil işaretinden bildirimleri açmanız paylaştıklarımdan haberdar olmanızı sağlar. Elbette gördüğünüz postları beğenip arada bir de olsa yorum yaparsanız hem ben çok mutlu olurum hem de Instagram’ ın yapay zekası hesabımı sevdiğinize ikna olur :)) Komik ama durum böyle işliyor.

Bu vesileyle tekrar hatırlatmış olayım linkleri; takip, beğeni, yorum, kaydet içinizden ne geçiyorsa hepsini bekleriz.

Decoridea

Decoridea Home Collection

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It