Ev tekstilinde renk biraz cesaret işidir. Çoğu kişi renk sevdiğini söylese de joker parçalarda iddialı seçimler yapmaktan çekinir. Çoğu zaman “neyse krem olsun, bej, cappuccino olsun her şeyle kullanırım” en çok duyduğumuz cümlelerden olur 🙂 Bu duruma da gayet alışkın olduğumuzdan bu nude tonlar uzmanlık alanlarımızdan oldu diyebiliriz. Son zamanlarda çalıştığımız cappuccino renkli tasarımlarımızı bir araya getirmek istedik biz de.

Aslında rahatlıkla en kolay renk kullanılabilecek alanlar doğum odaları ve hayata merhaba diyen birbirinden tatlı bebeklerin beşikleri. Ama onda da anneler biraz daha klasikten ve risksiz olandan gitmeyi tercih edebiliyor.

kokteyl peçetesi

Bazen doğası gereği bazı tercihler cappuccinoya yönleniyor. Mesela şampanya servisi için kullanılacak bu kokteyl peçetesinde şampanya tonlarına yakın bir cappuccino rengi tercih edildi.

amerikan servis

Favorita takımımızın Detaylı incelemek için link burada) amerikan servis ve runnerını bir müşterimiz klasik çizgilerdeki salonu için salon takımı olarak seçti. Ben  burada yemek grubu olarak çekim yapsam da Zeynep hanımın sehpası ve masasında yerini aldı.

Sonrasında bir başka takımımız ise 12 kişilik bir davet sofrası için geldi. Bu kez dokusu kendinden hafif parlak olduğu için fay kumaş seçildi. Eteğinde krem ve peçete çerçevesinde krem rengi pat geçilen bu takımın ana rengi de konumuz olduğu üzere yine cappuccino rengiydi.

Sizin favoriniz hangisi?

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It