Çocuklar sipariş listelerimizin her zaman çiçeği, en kıymetlisi ama ah o mis kokulu yenidoğanlar yok mu? Onlar bir başka pamuk, bir başka özel. Ne zaman bir hamile müşterim gelse kendi bebek heyecanımmış gibi başlarım işine. Ne de olsa herkesin bebeği en özeli, o halde o ilgiyi özeni de hak ediyor.

Bu seferki hazırlığımız ise daha önce evine defalarca kez Decoridea ürünleri girmiş olan Zeynep hanımın pamuğu İdil Ece içindi.  Bebek haberini aldıktan sonra “hazırlan birkaç aya bu kez bebek için sipariş geliyor” diyerek beni de haberdar etmişti. 🙂 Tabii süreç zamana yayılınca kararlar da daha sağlıklı çıkıyor. Bazen anne adayları son dakikaya bırakabiliyor bu hazırlıkları ki bu bizden ziyade onları zorlayan bir durum malesef. Özellikle de ilk bebek ise o her şeyin en güzelini yapma telaşıyla anne adayları kararsızlığa düşüp yorulabiliyorlar. En ideali bebek odasının tarzı netleşip siparişi verildiğinde odanın diğer tekstilleri ve hastane odası detayları için hazırlanmaya başlamaktır.

bebek yatak örtüsü

nakışlı yastık

Zeynep hanım da aynen öyle yaptı. Zaten en başından beri istekleri az çok belliydi. Oda siparişinin ardından renkleri belirledik. Takı yastığımız için de bebişimizin adı belli olunca hemen üretime geçtik. Somon ve bej-cappuccino tonları tercih edildi. Tüm renkler yatak örtüsü ve yastıklara dağıtıldı.

İdil Ece bebeğe mutlu, sağlıklı, huzurlu ömürler diliyoruz, en güzel günlerde kullanılsın. Siz de bu veya benzer ürünlerimizden sipariş vermek isterseniz bizimle decorideatr@gmail.com veya 0542 637 4998 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It