Girişi bu kez bir soruyla yapmak istedim. Çünkü bana zaman içinde en çok gelen sorulardan bir tanesi “X tarzda bir sofra için nasıl bir örtü kullanmalıyım? Eğrisi doğrusu nedir?” şeklinde oluyor. Stilden stile elbette bu sorunun cevabı değişken ama ben çok sade bir klasikle örneklendirmek istiyorum bu kez.     

Üst üste iki farklı müşterimiz için çalıştığımız 3 pikolu modelimiz. Dekonil örtümüze en yakışan uygulamalardan biri. Bu modelin avantajı sade ve kibar bir tasarıma sahip olmasından dolayı isterseniz günlük sofralarınızda isterseniz de en ağır misafirlerinizi ağırlayacağınız davet sofralarınızda kullanın iki uç için de harika bir seçenek olacak. Fazla detaya yer vermediğiniz günlük sofranıza hoş bir tamamlayıcı, şamdanlar, yükseltiler ve diğer sofra aksesuarlarıyla zenginleşen sofranıza ise nefis bir arka plan oluşturacaktır.

Süt beyaz ve krem olarak dikilen bu modelden ilk gördüğünüzü müşterimiz çok zarif bir şekilde çok önemli konukları için ilk kez kullandı. Gönderdiği görseller için de ayrıca teşekkür ederiz.

Diğer örneği ise ben teslimatta çekmiştim 🙂 iki müşterime de mutlu günlerde kullanmalarını dilerim. Siz de bu model veya farklı stillerde tamamen size özel hazırlanmış masa örtülerine sahip olmak isterseniz bizimle her zaman decorideatr@gmail.com veya 0542 637 4998 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz. 

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It