Trendi son 2 yıldır trendi hızla yükselen ginkgo çiçeğine aşina olmayan kalmamıştır herhalde. Sehpadan abajura, dekoratif objeden vazoya her türevini görebildiğimiz bu yoncayı andıran sempatik çiçeğin faydaları da oldukça fazla 🙂 Sevimliliğiyle göz dolduran gingkoyu nakış olarak da sofralarımıza taşımak istedim ve hemen nakış modeline aktardık. Peçeteye tek adet,  amerikan servisine de dağınık bir şekilde dökülen çiçekler olarak yerleştirdik.

ginkgo peçete

Doğal olan yeşil renginin haricinde ona en yakışan altın tonunu da ip rengi olarak seçtik. Elbette siz biliyorsunuz ki çiçeklerin dizilimi, kumaş ve ip seçeneği dahil tüm değişiklikleri zevkinize ve ihtiyacınıza göre yeniden düzenleyebiliyoruz. Önceki hafta Paris’ te ziyaret ettiğim Maison & Objet fuarında da çok yoğun karşılaştığım gingkonun anlaşılan yıldızı daha uzunca bir süre parlayacak. Onun zarafetini sofralarınıza taşımak için bizimle decorideatr@gmail.com veya 0542 637 4998 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

gingko çiçeği

kokteyl peçetesi

ginkgo çiçek

Gingko sevgim ayrıca her yere sıçramış durumda 🙂 Miss Istanbul Bijoux’ den de küpesini aldım kendime. Siz de bu modeli ve diğer birbirinden şık takıları web sitelerinden buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It