Toskana seyahatim sonrası topladığım bolca ilham sonunda yeni model çizimleri için kalemi elime almıştım. Instagram’ da epey güncel ama çalıştığımız bu serinin takımlarını şimdi de burada bulabileceksiniz. İlk olarak Rönesans ile başlamak istiyorum. Rönesansın doğduğu Floransa’ da bulunup sanatsal ve artistik anlamda etkilenmemek elde değil zaten. Binaların şekillerinden, heykellerin stilinden gördüğüm deneyimlediklerimin, kalbimin süzgecinden geçerek kaleme aktarıldı.

Geometrik şekilleri baz alarak çizdiğim bu model yine nakış yöntemi kullanılarak kumaşta hayat buldu. Hatları gereği hem şık davet sofralarında hem de gündelik  daha sade sofralarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir dizayn oldu. İlk olarak bordo asaletiyle birleştirdiğimiz bu modeli sonrasında Mori Events’ in özel bir doğumgünü organizasyonu için sonbahar temalı sofrasına çalıştık.

Aynı modeli iki farklı stilde de inceleyebilirsiniz böylelikle. Siz de bu takımdan veya benzer bir ürün sipariş vermek isterseniz bizimle decorideatr@gmail.com veya 0542 637 4998 nolu hattan iletişime geçebilirsiniz.

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It