Kişiye özel çalışılan her desen ayrı bir titizlikle hazırlanıyor. Müşterimiz hayalinde bir şeyler canlandırarak geldiğinde, günün sonunda aklındakine en yakın ürünü sunmak en hassas olduğum konulardan biri. Bu yüzden üretilmiş modellerimizin haricindeki tüm işlerde atölyelerimizde yeni bir heyecan oluyor.

Bu seferki nakışımızın kullanım alanı ise bambaşka. Duvarda tablo olarak asılmak üzere kullanılacaktı. Motif olarak benim de çok sevdiğim tavuskuşu fikriyle geldi Yasemin hanım. Çünkü salonda hakiye dönük yeşil berjerli hoş bir keyif köşesi vardı ve buradaki duvarda tavuskuşuna yer vermek istiyordu.

Tablolar ikili olacaktı ancak birinde tavuskuşunun tamamı, diğerinde ise buyruk tüylerinden bir bölüme büyütülmüş olarak yer verecektik. Desen için ön çalışmamızı tamamladıktan, kendisinin de onayını aldıktan sonra hemen üretime geçildi. Kumaş olarak da hem doku hem cappuccino tonuyla duck keten tam aradığımız türdü. Kumaşlarımızın nakışı tamamlanır tamamlanmaz da çerçevelenmek için yola çıktılar. Çerçeve renginde mobilyanın ağacıyla uyum yakalamak istediğimizden koyu kestane renkte karar kıldık. Paspartu ile de güçlendirdikten sonra ürünümüzü teslim ettik.

Güzel günlerde kullanılmasını dileriz 🙂 Sizce nasıl olmuş? Bu veya buna benzer bir ürün sipariş etmek isterseniz bizimle 0542 637 4998 numaradan veya [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

tavuskuşu desen

Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It