Sonbaharın binbir rengiyle donattığı günlerimizin  aslında en baz rengi yeşildir. Yaprakları ne kadar kızıla, bordoya, kahverengiye ya da sarıya dönerse dönsün yeşilin hükmünde ilerler her şey. Doğayla bağlantısı kuvvetli ve farklılıklara son derece açık müşterimiz Gözde hanım geniş renk kartelamızı görünce bu yeşil onu da cezbetti. Görsellerde ışığın azizliğine uğradığımızdan siz şu anda sarı/hardal tonu gibi görüyorsunuz ama aslında çok çok tatlı bir yeşil tonu.

Gözde hanımın takımlarına uyacak kumaşları belirlerken tüm yemek takımlarını meydana çıkardık ve kombinlemeleri ona göre yaptık. Biraz ışıltı istediğinden, ipliğimizi gold simli olarak seçtik. Yeşilin tonuyla da harika tamamlandı. Yeşil, gold ipten biraz ton çaldı, gold ip biraz yeşilden ton çaldı ve birbirini müthiş tamamladılar.

yeşil masa örtüsü

300×130 cm ebatlı bir masa olduğu ve daha önce zaten kendisine amerikan servis çalıştığımız için bu kez tercihimiz masa örtüsü ve peçeteleri şeklinde oldu. Gözde hanımdan mükemmel hazırladığı sofralarının görselleri de gelir gelmez bu yazıya mutlaka ekleyeceğim. Siz de bu veya benzer ürünler sipariş vermek isterseniz bizimle decorideatr@gmail.com veya 0542 637 4998 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It