Önce takımı inceleyin, sonra konuşalım 😉

Şimdi devam edebiliriz.  Tülin hanım bana ulaştığında kararı netti. 2 ayrı yemek takımı için 2 amerikan servis takımı istiyordu.  Takımlarından birisi görselde gördüğünüz ama aslında burada muhteşem su yeşili rengini yansıtamayan Jumbo yemek takımıydı. İnanılmaz zarif, hayat ağacı motifli bu takıma yine elimizden gelenin en iyisini yapmak, en güzel kombini oluşturacak seçimi yapmak için kendisiyle buluştuk. Yeni gelenler de dahil tüm kartelalarımızla yemek takımlarını karşılaşırdık.

Nihayetinde de bohem kumaşımızın içinden varak geçişli su yeşilinde karar kıldık. Bu yeni kumaşımızın ana rengine ilave olarak alt dokuda ışıl ışıl göz yormayan mat bir gold ip geçiyor ki kumaşın duruşunu, dokusunu inanılmaz değiştiriyor. Bu varak geçişyle tabağın bordürünü ve ağacını yakalıyor, su yeşili ipiyle de ana rengini.

amerikan servis

Son 1 yılın en “gözde” modeli olan ve müşterimiz Gözde hanıma ilk yaptığımız, e bu sebeple de isim annesinin kendisi olduğu “favorita” yı çalıştık. Varaklara ve esasen kumaşın, tabağın renk armonisine uyması için de bej bitişli bir iple servisimizin sargılarını tamamladık. Nihayetinde de hem bizim hem de Tülin hanımın bakmaya doyamadığı bir takım ortaya çıktı.

amerikan servis

Siz de bu takımdan veya benzer bir üründen sipariş vermek isterseniz decorideatr@gmail.com dan veya 0542 637 4998 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

 

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It