Biliyorsunuz en iddialı olduğumuz alanlardan biri bebek yataklarına yaptığımız bumperlar yani yan korumalar. Bu konuda zaman zaman sizden de detaylı sorular geliyor. Bumper nasıl olmalı, ilk kez alacağım 4 tarafı mı çevirmeli, ince mi kalın mı olmalı yükseklik ne olmalı diye.  Her yazıda tekrar etmesem de beni yeni takip etmeye başlayanlar, eski yazdığıma denk gelmemiş olanlar için arada hatırlatmak istiyorum.

nakış

En ideal bumper çocuğun yatakta kendini en konforlu hissedip güvenle uyuyabileceği şekilde olmalıdır. İdeali ararken elbette psikologlar ve uyku danışmanlarından da görüşleri alarak ilerledik. Müşterilerimizin aksi bir talebi olmadıkça biz danışmanlardan aldığımız bilgilere uygun yükseklikte üretim yapıyoruz. Dolayısıyla sadece fiziksel olarak “iş görecek” bir ürün değil, bebeklerinizi ruhsal olarak da rahat ettirecek ürünler sunmak bizim için önemli olan. Tabii bu arada seçilen kumaşından, kullanılan dolgu malzemesi, işçiliğine varana kadar A’ dan Z’ ye gösterdiğimiz özeni de vurgulamadan geçmeyeyim.

bumper yan koruma

Zaten müşterilerimizin tekrar tekrar Decoridea ürünlerini tercih ediyor olmaları en büyük mutluluğumuz, tatminimiz! 🙂 İşte Mila da bizim kardeş kontenjanından olan bebeklerimizden. Ablası Alisa için (buraya tıklayabilirsiniz) yaptığımız bumper ve yatak örtüsü takımdan sonra sıra kendisininkine gelmişti. Biz de duvar kağıdına uygun olsun diye sıcak hava balonu nakışımızı ekledik isminin yanına.

mila nakış

Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It