Bahar aylarının artan enerjisi, güzel havaların kattığı yaşama sevinci derken bu aylarda yapılan lansmanlar bile daha bir keyifli oluyor. İlkbaharla kabuk değiştiren her şey gibi markalar da yeni sezona daha dinç hazırlanıyor. Bu davetlerden biri de geçtiğimiz günlerde All Decor dergisi ve benim ev sahipliğimde ISVEA için gerçekleşti.

isvea all decor

1962 yılında kurulmuş olan İtalyan banyo mobilyaları, vitrifiye, rezervuar ve armatür markası son yıllarda adından sıkça söz ettirir oldu. Ece Holding bünyesine geçen markanın tasarımda öne çıkıyor oluşu İtalyan genlerinden kaynaklanıyor. Halen İtalyan tasarımcılarla çalışan marka bu özelliğini  “1 kimlik 3 koleksiyon” mottosuyla vurgulamış. İtalyan genlerin ışık tuttuğu özgün, rafine ve güçlü koleksiyonlar. Koleksiyonlarla ilgili daha kapsamlı bilgiyi bayilerden ve websitesinden alabilirsiniz.

isvea

O günkü davette vurgulanan önemli noktalardan biri de ISVEA‘ nın sosyal sorumluluk projesi kapsamında Çorum Örükaya‘ da devam eden Roma dönemine ait barajın kazı çalışmalarına verdiği destekti. Çalışmalar hala devam etmesine rağmen şimdiden turistik gezi rotalarına eklenmiş bile bu değerli alan. O taraflara yolu düşenler için mutlaka görülmesi tavsiye ediliyor.

örükaya

isvea blogger davet

Davetimize katılan blogger dostlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim 🙂

isvea all decor

all decor decoridea isvea

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It