Ev tekstiline olan düşkünlüğüm malumunuz. İyi ve kaliteli ürünleri tüketici ile buluşturan her üreticinin her zaman destekçisiyim. Türk tekstilinin dünyada ne kadar muazzam bir yere sahip olduğunu biliyoruz. Bunu her geçen gün daha da iyi yerlere taşımak gerek. Ben de bu sebeple aralık ayında çok sevdiğim, tazecik bir marka olan Yurda Home‘ da yılbaşı temalı bir çay davetine ev sahipliği yaptım.

Eylül ayında Maslak 1453′ te açılan mağazalarıyla yataktan sofraya ve banyoya her alanda kendi ürettikleri birbirinden şık parçaları satışa sunmuşlar. Hem yeni sezon ürünlerini incelemek hem de yılbaşının içimizi ısıtan, herkesi mutlu sofralarda bir araya getiren ruhu sebebiyle birlikte bir yılbaşı çay daveti vermek istedik.

yurda home yılbaşı çay daveti

Sofra dizaynını sevgili Rose Kar‘ ın yaptığı çay davetimizde hem sektörden değerli isimleri hem de influencerlar dostlarımı ağırladık.

rose kar yurdagül korkmaz

Rose Kar ve Marka  Kurucusu Yurdagül Korkmaz

Soframızdan detayları inceleyelim biraz.

yurda home decoridea

Yurda Home imzalı kırmızı ekose masa örtüleri ve düz kırmızı peçeteler kullanıldı.  Peçeteleri düz kırmızı, peçete halkalarını yeşil ekose tercih ettik.

dresuar

Süslemelerimizin odak noktası elbette bereket getirmesi dilekleriyle nardı.

Bu güzel günden anılar kalabilmesi için mağazada sevimli ve sıcacık bir Instagram köşesi oluşturduk.

decoridea sibel

Davetimizden karelere geçmeden önce biraz da Yurda Home’ un ürünlerine göz atalım.

yurda home

Farklı desenlerde kırlentlerin yanında çok özel yatak örtüleri de bulabilirsiniz.

Çay davetimizde bizi yalnız bırakmayan sevgili Yıldırım Mayruk, Zeynep Madra, Ali Ağaoğlu, Selin Kutucular, Doğan Çakıt, Beyhan Benardete, Feyzan Ersinan, Yağız Yılmaz; influencer dostlarım Selma Mollaoğlu, Yeşim Mutlu, Miray Taşkıran, Evrim Eraslan, Ayşegül ŞahinAygül Küçükhüseyin, All Decor ve Evim dergilerine ve yanımızda olamayıp desteklerini esirgemeyen dostlarım Ayşenur Sayhan ve Serap Oğuz Tan’ a teşekkür ederiz.

selin kutucular ali ağaoğlu

zeynep madra

beyhan benardete

doğan çakıt dodo interiors

 

 

 

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It