Sonbaharın son iki gününü yaşarken çok çok severek tasarladığım ve atölyemizden çıkan kuru yapraklı ve balkabak nakışımızı hangi farklı modellerde daha çalıştığımıza bir göz atalım istedim. Biliyorsunuz ilk olarak amerikan servislerimiz için çalışmıştık bu deseni. (incelemek için buraya tık) Sonrasında çok sevildi ve epey bir eve yolculadık servis takımlarımızdan. Ancaakk talep tabii ki sadece servisle kalmadı.

kuru yapraklı nakış

Hazırladıklarımızın en sevimlilerinden bir tanesi kasım ayında doğacak olan Kemal bebek için takı yastığı idi. Sonbahar bebeğine daha tatlı ne olabilir. Standart nakış işlememize dökülen kuru yapraklarımızı ekledik. Sağlıkla büyüsün Kemal bebek 🙂

kemal nakışlı yastık

tepsi örtüsü

Bir diğer çalışmamız ise tepsi örtüleri içindi. Bu sette müşterimiz kuru yapraklı ayrı balkabaklı ayrı olarak sipariş etti. Bana da kumkuat likörü ile kombinlemek düştü 😉 Bu modeli de servislerimiz gibi İsviçre keteni kumaş ile çalıştık.

Farklı türdeki son örneğimiz ise bu kez duck keten kumaşa işlediğimiz runner oldu. Siz de bunlardan veya herhangi türevindeki ürünlerden sipariş etmek isterseniz decorideatr@gmail.com veya 0542 637 4998 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

kuru yaprak nakışlı runner

nakışlı runner

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It