Sevgili Selin Kutucular’ ın evine çekime gittiğimiz gün nasıl zahmetler edip harika bir sofra kurduğunu hem sosyal medya paylaşımlarımda hem de bir önceki yazımda ve Youtube kanalımdaki videoda görmüştünüz. Aslında bir değil hem de iki sofra. İkinci sofra, bu muhteşem lezzetlerin çıktığı mutfakta bir çay sofrası. Az önce ana yemekle bir hayli doymuş olsak da böyle bir günün hakkın vermek gerek diyerek bu kez çay sofrasında kısa bir sohbet gerçekleştirdik sonrasında da buradaki tatlılarla güne devam ettik. Çay sofrası sohbetimizin videosu için buraya tıklayabilirsiniz.

selin kutucular

selin kutucular mutfak

Tatlısıyla tuzlusuyla bu menünün tamamı ve tarif linkleri yazının sonunda. Linkler için üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

sonbahar dekorasyonu

Evin değerlendirilebilecek her köşesi sonbahar ruhuna bürünmüştü.

sonbahar dekorasyonu

selin kutucular kek

İki

sonbahar dekorasyonu

Bu pencerenin alamet-i farikasını hemen paylaşayım sizinle. Bu masaya tam şu açıyla bir oturdum, oturur oturmaz da o kareyi gördüm. Camın sağ köşesinden çıkan kuru yapraklı dallar size de Selin hanıma hediye ettiğim amerikan servislerin nakışlarına benzemiyor mu? Hayat da böyle özel anlardan ibaret… Demek o servisler gerçekten buraya aitmiş.

selin kutucular mutfak

İki renkli kek tatlılarda günün favorisi oldu diyebilirim. İçindeki nişasta beni kalbimden vurdu zira.

Bu yükseltili cam servisler ise Selin hanımın Nişantaşı Ev Plus mağazası için oluşturduğu tasarımlar. Her sofraya kolayca sunulabilecek zariflikteler.

çay saati

Çay saati menüsü:

Savayerli Balkabağı Pastası

İki Renkli Kek

Şokola Mus

Elmalı Kurabiye

Börekitas

 

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It