Ve yine yeni bir ürün 🙂 tamamen yine ihtiyaçtan, bu kez aile içi sipariş diyelim 🙂 Minik yeğenim Defne’ ye her evin vazgeçilmezi çocuk çadırı hediye edince koca şatoyu öyle dımdızlak teslim etmek olmazdı. Bir Decoridea dokunuşu lazımdı. Her şeyden önce o çadırlar malum incecik bir muşambadan yapılıyor ve uzun zaman geçireceğini düşündüğünüzde altında sağlam, yeterli kalınlıkta ve kaymayacak bir minder olması gerekir.

IMG-20180104-WA0029

IMG-20180104-WA0028

Kolları sıvadım tabii. Atölyeye ölçüleri kumaşımı teslim ettim ve geri malum. Leke kaldırabilmesi özelliğinden dolayı duck kumaş çalıştık. İçinde puntalı elyaf kullandığımızdan ağırlığı da kararında oldu. Öyle çadırın içinden çıkarıp oradan oraya taşıyabileceği gibi bir şey değil ki bu evin bir tık daha az dağılacağı demek olduğundan anneler için bulunmaz nimet 🙂 Yıkanması da pratik olsun diye minder fermuarlı olarak dikildi, çevresine de gördüğünüz gibi meşhur ponponlarımızdan dönüldü

DSC_0421

DSC_0408

Tabii ki dümdüz bir işçilik bana fazla hareketsiz geldiğinden çift sıra nervürlerle kendinden desen çalıştık.

DSC_0415

DSC_0427

Ee bu şato kimin şatosu? Bir imza bulunması gerekiyordu ve masal şatolarına yakışacak kadar eğlenceli bir yazı karakteriyle Defne’ s Castle diye nakışla işledik yastığı, kenarlara da yine ponpon döndük. İşin en tatlı yanı ne biliyor musunuz, uğraşa uğraşa modelini çıkarıp her detayını hazırladığınız ürünün üstünde Defne minnoşunun kendini oradan oraya atması, yastığı alıp her bulduğu yerde başını koyması 🙂 çocuklar bile anlıyor bir işin ne kadar sevilerek ve özenle yapıldığını. Dolayısıyla artık evinizdeki o çadıra Decoridea elinin değme zamanı geldi. Böyle bir çadır minder takımı isterseniz her zamanki gibi decorideatr@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It