Her seferinde biraz daha üstüne koyabilmek, bir farklısını yapabilmek, yepyeni ürünler ortaya çıkarabilmek gibisi yok. O yüzden Batman ve prenses temalı bu iki kardeşin odalarının projesi geldiğinde ayrı bir heyecanla çalışmaya başladım.  Batman aşığı minik Ömer’ in odasına uygun renkleri ve desenleri belirledik. Tüm detayları konuştuk, kumaş alımlarını tamamladık ve atölyeler başladı çalışmaya şıkır şıkır.

DSC_1162

Batman’ in maskülen tarafına uygun çizgili, düz ve kaz ayağı figürleri seçtik tabii bir de Batman logosunu nakışla işledik.

DSC_1169

DSC_1170

DSC_1163

DSC_1173

Beren prensesimizin odasında ise podyum düzenlemesiyle bir şato oluşturulmuştu. Bize de bu görkeme yakışır bir yatak örtüsü ve yastık takımı dizayn etmek düştü. İki yatağımız da daybed şeklinde olduğunda alan elverdiği için bol bol yastık kullandık. İki yana şeker yastık kullandık, dokusunda yatak örtüsünün dıştan biyeli yapısına yer vererek. En arka sırtta düz fırfırlılarla arka planı oluşturduk ön tarafta da bu büyülü ortama yaraşır yıldızlar ve her daim asaleti vurgulayan çizgileri kullandık. E tabi nakışlı isim yastık kullanmasak olmazdı.  Yatak örtüsünün eteklerini Beren’ e yakışacak sevimlilikte ponponlarla hareketlendirerek hafif büzgü verdik.

DSC_1180

DSC_1185

Böylelikle iki kardeşin yatak takımlarını teslim etmiş olduk. Siz de bu veya buna benzer kişiye özel ürünler sipariş etmek isterseniz 0542 637 4998′ den veya decorideatr@gmail.com dan bana ulaşabilirsiniz.

DSC_1174

DSC_1194

DSC_1189

Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It