Bu yaz ne çok haşır neşir olduk tropikallerle. Tüm yurdu ve dünyayı etkisi altına alan bu tazecik, ılık rüzgarlı, yaz kokan trendi aslında sezon başında bebek nevresiminde kullanmaktı niyetim. Çizimler tamamlandı, tam üretim sürecine girilecekken ilk teras projemizle başladık ve sonra atölye kendini yastıklardan minderlerden alamadı 🙂 Dolayısıyla ancak ağustosa kısmet oldu, ama güzel de oldu. Üstelik bu model sipariş değil, minik bir kampanya ile çıkarıyorum. Normalde 4 parçadan oluşan bu nevresimin fiyatı 300 TL olacak ancak bunu ilk model olarak çıkardığımızdan sadece bir kereye mahsus 250 TL. Bu takım satıldığında yine standart fiyatından devam edeceğiz. Hadi bakalım, çabuk olan şimdiden güle güle kullansın.

DSC_1155

DSC_1148

Bir detay da nakış hakkında vereyim. Yastıklarda 30 cm olarak çalıştığımız bu çizimi nevresimde biraz daha büyüterek iyice devleştirdik ve tam 40 cm’ e çıkardık. 60000 iplik atımıyla şahane bir nakış deseni çıktı. Biz bayıldık, umarım siz de beğenirsiniz. Bebişlere tropikal uykular diliyorum.

DSC_1139

DSC_1136

DSC_1135

DSC_1158

Siz de bu veya buna benzer bir nevresim takımına sahip olmak isterseniz bilgi ve sipariş için decorideatr@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. Daha önce çalıştığımız diğer ürünleri görmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

DSC_1151

Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It