Ekose kimsenin üzerine zimmetli değil, patenti alınmış değil. Bazı markalar var ki rengi ve dokuması itibariyle direk kendisini hatırlatıyor. Ben daha desen çizdirip o kumaşı dokutacak kadar olmadığım için şahsıma/markama münhasır bir dokuma stilim yok, idare ediverin. Ama ben şu İskoç güzellerinin her rengine hayranım ya, her daim demirbaş ürünlerimden oldu ya, siz de benim güzel takipçilerimsiniz ya, siz ekose gördünüz mü beni hatırlayın olmaz mı? 🙂 “aaa ekose yastık mı? Bakayım Decoridea mı yapmış.” deyiverin.

img1485380002883

20170125_153848

Bu yastığa gelince… Kimsenin siparişi değil, terzi biraz da kendi söküğünü dikmesin mi? Fotoğraflarda hiçbir zaman gözünle gördüğün rengi yansıtamayan makinelerden size naçizane ulaşan bu kumaşı gördüm, vuruldum, “bu benimdir” dedim ve yolladım atölyeye. Biraz da kendime yapayım değil mi ama? Aldığımız günden beri kırlentini beğenmediğimiz çalışma odasındaki koltuğun kılıfları tarihe gömüldü ve işte bir çalışma odasına yakışacak en güzel desenle yenileri yerini aldı. Sipariş vermek isterseniz her zaman olduğu gibi decorideatr@gmail.com veya 0542 637 4998′ den ulaşabilirsiniz.

20170125_154034

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It