Biz annelerin en çok uğraştığı şeylerden biri çocuklar mama sandalyesi çağındayken restaurantlarda karşımıza gelen korkunç derecede kirli mama sandalyelerini temizlemek. Bir alternatif de evde döke saça yenen yemeklerden sonra savaş meydanına dönen mama sandalyelerini temizlemek. Her iki durumda da bir elde bez temizle de temizle! Nihayet bizi, daha doğrusu çocuklarımızı düşünen biri çıktı. Tabii ki o da bir anne. Çok sevdiğim blogger arkadaşım Fidan Duman ikinci bebeğini de büyütürken bu gidişe bir dur demeye karar vermiş ve Mamaped’ i uzun incelemeler ve denemeler sonucunda oluşturmuş.

20161004_104038

20161004_104045

Nedir Mamaped? Tamamen hijyenik malzemelerden ve bebek bezi dokusunda üretilen tek kullanımlık bir mama sandalyesi kılıfı. Tek kullanımlık alt değiştirme bezlerinden sonra en güzel ürün! En avantajlı noktalarından biri ise hem oturma hem de tepsi bölümünün tüm mama sandalyelerine uygun olması. Dış ortamlarda veya evinizde savaş alanı çıkmasını istemediğiniz zamanlarda koşa koşa sahip olmak isteyeceğiniz Mamaped’ e şu anda internet siteleri www.mamaped.com dan ulaşabilirsiniz. Çok yakında ise tüm perakende satış noktalarında yerini alacak.

1_248

Lansmanda çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı Doktor Demet Matben ile uzman klinik psikolog Aytül Serpel de çocukların mama sandalyelerinde kendi kendine yemeleriyle ve bunun gelişimlerine etkisiyle ilgili konuşmalar yaptılar. Kesinlikle harika bir fikrin ürünü olduğu için sonuna kadar destekliyorum. Bu yazıyı yazmadan önce bizlere verilen bir adet hediye kılıfı da denedim, bağlaması kullanımı son derece rahat, herkese tavsiye ederim.

Keyifli ve çok çok verimli bir hafta olsun hepimiz için…

0_4_yas_grup_cocuklara_ozel_hijyen_h271204_2b2a5

 

 

 

Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It