Konsept otelleri seviyorum, çok net. Sizi bir anda başka alemlere götürüyor, modunuzu değiştiriyor tam anlamıyla havaya sokuyor. Dünya çapında belirli noktalardaki şubeleriyle Legoland Otelleri de buna en iyi örneklerden. Düşünsenize çocukluğunuzda saatlerinizi, günlerinizi verdiğiniz, binalar, arabalar, hayaller inşa ettiğiniz oyuncağınız koca bir otel olarak karşınızda…  Üstelik her an elinizi atıp bir şeyler kurcalayabileceğiniz oyun alanları da içinde. O halde hadi California ayağında bir tura çıkalım.
18k3oxgiz4mhzjpg

Otel zaten size kucak açan, adeta çocukluğunuza davet eden bir girişe sahip. Bu manzaraya kapılıp içine koşa koşa gitmeyecek biri yoktur sanıyorum.

legoland-hotel-reception

Resepsiyon bile çocuklara özel…

LEGOLAND-California-Hotel-with-Kids-9

Lobi dahil her alan Legolarla kurulabilecek hayal alemine hizmet eder şekilde tasarlanmış. Korsan gemileri, şatolar ve daha neler neler…

18k3nl68rgcf7jpg

8663506_600x400

Lego havuzu mu? Eee burada da artık ailecek kendimizi kaybederiz. Biz büyükler için bile bu kadar cezbediciyken hele ki Lego fanatiği bir çocuğu bu otelde düşünemiyorum. Sağım, solum, önüm, arkam Lego ile bol beyin jimnastikli bir tatil olacağı garanti.

pirate-room

Seçme özgürlüğü bırakacak şekilde farklı temalarda odalar tasarlanmış.

legoland-california-hotel

Legoland_Billund_05

restaurant

legoland-california-rides

Lego arabalarla kapanışı yaparken bu muhteşem tatil durağını hem kendiniz hem de çocuklarınız için plana alın diyorum.

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It