IKEA’ nın evlerimizde salondan banyoya, çalışma odasından kilere kadar ne kadar pratik çözümler sunduğu, yepyeni yaşam alanları açtığı hepimizce malum. Mobilya, aksesuar, ev tekstili ve hatta bahçe ürünleri de buna dahil. Kabul etmeliyiz ki evlerimizde artık bir IKEA gerçeği var.  Peki ya daha önce hiç IKEA Kurumsal hizmetinden yararlandınız mı?

Hemen sizi bilgilendireyim. Bu değerli oluşumu aslında duymuştum ama ofisini yenileyecek kuzenim benden yardım isteyince aklımın köşesindeki bu fikir ortaya çıkıverdi ve hemen yönlendirdim. Öncelikle ofis ürünlerini tek tek kendiniz seçmek durumunda değilsiniz. IKEA Kurumsal Satış Departmanı’ nda bu iş için sizi deneyimli iç mimarlar bekliyor. Onlardan projelendirme ile ilgili destek de alabiliyorsunuz. Elbette IKEA bulunmayan bir şehirde yaşıyorsanız dahi uzaktan sipariş verebiliyorsunuz. Üstelik online alışveriş bile yapmanıza gerek yok! E-posta, telefon veya faks da yeterli. Zamanı son derece değerli çalışanlar için tüm bu seçeneklerin sunuluyor olması büyük kurtarıcı.

PH122611_lowres-620x413

Ofisiniz tadilatta veya sıfırdan kuruluyor olabilir. Diğer tüm işler hazırlıklar sürerken, sizin belki de peyderpey aldığınız tüm ofis ürünleri sevkiyat gününe kadar depolanıyor. Dolayısıyla “bu ürünleri de erkenden aldım ama nereye koyacağım” derdi yok. İsterseniz seçilen tüm ürünleri kendiniz alabileceğiniz gibi anlaşmalı nakliye firmaları uygun bir ücrete adresinize de getirebiliyor.

IKEA’ da çoğu ürün, eli biraz bile alet tutabilen herkes tarafından monte edilebilen özellikte. Yine de uğraşmak istemezseniz IKEA montaj ekibi cüzi bir ücret karşılığı sizin için montaja gelebiliyor.

Bir başka kolaylık ise ödeme için mağazaya gitme zorunluluğu olmaması. Banka havalesi veya EFT seçenekleriyle ödeme yapabiliyorsunuz. Hatta KURUMSAL KART sayesinde pek çok farklı avantaja da sahip olabiliyorsunuz. Açıkçası bu kadar avantajlı alışveriş koşulları sunulmuşken gerçekten evlerden sonra ofisleri de IKEA çözümleri saracak. Minimal, sade, fonksiyonel, ergonomik ve elbette şık! IKEA Kurumsal Satış ile hayata geçen benzer örnekleri görmek için www.ikeakurumsal.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

PH121378_lowres-620x465

 

Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It