Herkese enerjik, bol güzel haberli, bal gibi bir hafta diliyorum. Ya da bal, zencefil limonu hiç karıştırmayalım zira bir haftadan fazla süründüren gripten ancak başımı kaldırdığımdan bala doymuş durumdayım 🙂 Ee nerede kalmıştık? Yazdan kalma bir haftasonu, tekrar ısınan hava ve kısalan günleri reddeden bir moddayız. O halde bugünün konusu bir diğer direnen olarak flamingolar olsun.

(mevsime uygun olarak etrafını kuru dal ve yapraklarla donatın)

Belki yükselen trend olarak ilkbaharda yazmış olmalıydım bu yazıyı doğa yeşerir, flamingolar pespembe tüyleriyle her köşe başında karşımıza çıkarken. Tam vakti geçti derken bu kez gerçek renklerine yakın somon-kiremit tonlarıyla kış ayları için de gözde olacağının sinyalini verdiler ve şimdi değinmenin tam sırası.

Meyveler, sebzeler, hayvanlardan kısacası doğanın her aşamasından ilham alan dekorasyon, dışarıdakini içeri misafir etme konusunda oldukça hevesli. Özellikle de böyle sıradışı, her gün görmediğimiz türler oldu mu ona olan ilgi daha da kabarıyor.   

Aksesuar olarak kullanabileceğiniz gibi mobilya ve duvarlarda çizim olarak yer verebilirsiniz.

Tarz sofralar yaratmanın yolu önce tarz aksesuarlardan geçiyor. Porselenlerde görmeye alışkın olmadığımız desenleri kullanmayı ben çok seviyorum. Sofralar şüphesiz şenleniyor.

Beğendiğiniz bir çizim flamingoyu duvarınıza asabilirsiniz. Bir türlü içinize sineni bulamadıysanız da bastırın deseni götürün çerçeveciye, olsun size en basitinden “kendin yap projesi”.

Bahçelerinizdeki kuğulara ördeklere bir alternatif olması için flamingolar kullanılabilir.

Trend olduğu için tekstillerde de yoğunlukla karşımıza çıkıyor. Evdeki küçük değişikliklerden vazgeçemiyor ama pratiğini arıyorsanız yastıklar en rahatı. 

Standart parti fikirlerinden sıkıldıysanız işte size yepyeni bir tema. 

İncecik bacakları, pamuk şeker rengiyle bu zarif ve güzel yaratığa evlerinizde yer açın, kıyısından köşesinden yakalayın. Daha bir süre onlarlayız 😉
Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It