Atölyelerden ikisi Bursa’ da olunca bir ayak da Bursa’ da oluyor haliyle. Bu da Bursa ev çekimlerine olanak sağlıyor. Uludağ’ ın eteklerinde yer alan ormanın içinde eşsiz bir doğaya sahip Beşevler semti. Konuk olduğumuz ev ise 4 katlı bir villa. Bakalım bu ev kimlere kimlere ilham olacak. Hadi başlayalım tura… 

Bu evin ana hatlarında iç mimar Esat Fişek ile çalışılmış. Mobilya gibi ince detaylarda ise ev sahibi kendi zevkine göre seçimler yapmış. Öncelikle salona klasik bir tarz hakim olsa da renk dokunuşlarıyla hareket katılmış. Kabaralı lacivert berjerler By Kepi’ den.

Krem rengi oturma grubu Bilgili Mobilya’ dan.

Ana oturma alanında yer alan fuşya berjerler klasik yapının içine dinamik bir hava katmış. Soldaki Decoridea yastığa da dikkat çekeriiimm 🙂
CNC kesimli paneller son zamanlarda gözdem biliyorsunuz. Bu şık tv ünitesi de Bursa’ da Işıklar Mobilya’ da özel olarak projelendirilmiş.

Mutfakta ocak alanında ada kullanılmış.

Üsk kattaki tv ünitesi Stella Mobilya’ dan alınmış ve gayet modern hatlara sahip.

Bu odanın 3 fonksiyonlu aydınlatmasına da ayrıca bayıldım.

Geniş ana banyoda bulunan 2 kolon arası bu şekilde bir dolap alanıyla değerlendirilmiş.
Elektrik tesisat alanı ahşap bir panelle gizlenmiş.
Yukarıdaki odaları gezerken yatak odasındaki bu berjerde Decoridea yastığımıza rastlamayalım mı? 🙂 İkinci sürpriz oldu. Mutlu mutlu günlerde kullanılsın.  
Çatı katındaki bir oda kısıtlı tavan mesafesinden dolayı dolap olarak değerlendirilmiş. Çok da iyi olmuş, ne kadar fazla dolap o kadar rahatlık.
Evin geniş girişi ayna kaplı duvarla iyice genişlemiş. Ama sanki aynanın önü bir dresuar bekliyor, ne dersiniz? 😉
Ve yine bol dolap. Girişte portmanto olarak kullanılan bu dolabın ahşapları verev yerleştirilmiş.  
İki katlı bahçeye sahip villaya meyve ağaçları, çiçekler, ıhlamur ve manolya ağaçları gibi bitkilerle güzel bir peyzaj yapılmış.
Bahçedeki muhteşem manolya ağacının yeni yeni açan çiçeğiyle bugünlük benden bu kadar… Yeni ev çekimleri de yolda…

Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It