Herkese mutlu haftalar! Enerjinizin yüksek, mutluluklarınızın kocaman olduğu bir hafta olsun. Kızıma hazırlık süreciyle ilgili tüm detayları paylaşmaya çalışıyorum mümkün olduğunca hızlı bir şekilde çünkü biliyorum ki meraktasınız ne tekstiller çıktı neler yapıldı 🙂

Geçen hafta paylaştığım odasından sonra artık onun için atölyemizden çıkan cicilere geçiyorum. İlk olarak yatak örtüsünü paylaşıyorum.

 

Yatak örtülerinde en kibar bulduğum kumaşlardan biri şantuktur. Tok görünümünün yataklara ayrı bir şıklık kattığını düşünüyorum. O yüzden ben de odanın rengine uyan pembe şantuğu tercih ettim.

 

Yatak başımızda kese kağıdı tonlarında keten kumaş kullanıldığından bu ikisi yan yana geldiğinde bir harman oluşsun istedim ve dekor yastıklarında bu kombini kullandım. Yetişip de hastaneye götürebilme şansımız olsaydı bu fiyongun bir eşi de bebek beşiğini süsleyecekti 🙂

 

Ve bu da hem takı yastığımız hem de yatağımızın kırlenti…

 

Kullanışlı olması da benim için önemli. Bu yüzden etek uçlarını fazla abartılı tutmadım, fırfırlar eklemeye gerek duymadım.

 

Hepsini birleştiren de bir tane sadece şantuktan düz bir kırlentle serimizi tamamladık 🙂 Siz de bu veya buna benzer yatak örtüsü ve kırlentler sipariş vermek isterseniz bana 0542 637 4998′ den veya decorideatr@gmail.com dan her zaman ulaşabilirsiniz.
Sevgiler…

 

Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It