Söz konusu süs, püs olunca pek sınır tanımıyorum. Düşünülmemişi düşünüp, akla gelmeyecek şeyleri bir araya getirmeyi seviyorum. Yeşil kırmızı gibi yılbaşı klasiği sıcacık renklerin dışında farklı tonları da kullanmak gerek bazı yıllar, farklılık iyidir 😉

İşe kozalakları boyayarak başlayabilirsiniz. Onlar demirbaşlardan ama yine de kendi şık kostümlerini giyinebilirler.
Bugüne kadar hep geyikleri kullandık… Ya Kuzey Kutbu’ nun asıl sahipleri kutup ayılarına ve penguenlere ne demeli? Yılbaşı soğuk ve kar demekse onları da detaylarınıza eklemeyi unutmayın… 

Görünmeyen çam ağacı! Sadece süslerin oluşturacağı silüetle varolabilir ancak… Sıradışı olmak isteyenlerin kaçırmayacağı bir detay.

Ufak dokunuşlarla meydana gelenler hep sevimli…

Partiniz neden maskeli balo tadında olmasın?

Yılbaşı süslerinizi dışarıdan almanıza gerek yok. Evdeki mevcut süsleri biraz kişiselleştirerek yeni görünümler kazandırabilirsiniz.

Klasik ışıltılı aydınlatmaları hiç böyle loş bir holde tavandan sarkıtmayı denediniz mi? Yıldızların altında yürüyor hissi emin olun hoşunuza gidecek.

Yılbaşı gecesi için minik misafirleriniz varsa “şeker ağacı” gözlerini yuvalarından fırlatacaktır 😉 denemeye değer…

,
Şu dilek çoraplarını yatak odasına da asmak lazım, kimin ne zaman içine ne bırakacağı belli olmaz…

Sandalye dekorunu sadece düğünlere bırakmayın. Kendi evinizde de görsel bir şölen yaratabilirsiniz. Kostümünü giymiş sandalyeler misafirlerinize iyice davetkar görünecektir.

Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It