Devamlı takipçilerim bilir, kardeşim evlilik hazırlıklarında. Chester koltuk almayı düşündüklerinden işi uzmanına bırakarak onları neyle nasıl kombinleyeceğini sorunca iş başa düştü, bana da bugünkü postun konusu çıktı 🙂

Hem dekorasyon detayı olarak hem de konfor olarak kullanımı en rahat koltuklardan biri chesterlar. Bol bol yastıklarla da desteklendiğinde yaşam alanlarınızın en keyifli eşlikçilerinden biri haline geliyor.

Her ne kadar maskülen bir iskelete sahip olsa da bir chester koltuğu her tarz dekorasyon akımına uydurmanız mümkün. 
İsterseniz ipekli kadife kumaşla kaplatarak ışıltılı yastıklarla süsleyin, isterseniz koyu renk derilerle kaplayın, ofisinizin baş köşesinde yerini alsın veya düz keten kumaşları tercih edip üstünü çiçekli yastıklarla donatın.
Tercihiniz hangisi olursa olsun hiçbirinin kötü durmayacağına emin olabilirsiniz. En risksiz kullanılabilecek parçalardır kendileri.

Bir chesterı genelde 2 berjer tamamlar, tercihen 2. chester da ilave edilebilir.

Diğer bir seçenek ise irili ufaklı puflar olarak çıkıyor karşımıza. Chesterın rahat ve kullanışlı doğasına pufun konforu da eklenince saatlerinizi geçirebileceğiniz mekanlara yer açıyor.

Biraz modifiye edilmiş torna ayaklı bu versiyona ise bayıldım, kesinlikle fark arayanlar için..

Üstte gördüğünüz klasik berjerle kombin ve altta gördüğünüz eklektik yapı bu koltukların ne kadar çok yönlü kullanılabileceğine kanıt!

Bu koltuklara karşı koymak önümüzdeki birkaç yıl daha zor olacak sanırım. Sizin favoriniz hangisi? 
Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It