Yarınki resmi açılış öncesi H&M Home’ da neler var neler yok göz atmak istemez misiniz? İstersiniizzzz 🙂 Instagram’ da dün yaptığım paylaşımlardan beğeniler bir yana, duyanlar duymayanları haberdar etti, “hadi biz de gidelim” teklifleri uçuştu. Kısacası merak gani gani!  O halde ben de lafı fazla uzatmayıp sizi dünden karelerle baş başa bırakayım.

Kış sezonuna giriyor olmamızın da etkisiyle tüyler, hayvan postları, yumuşacık kumaşlar ve vahşi hayvan figürlerine sıkça rastladık.

Bu doğallığa eşlik eden etnik ikatlar, kilim desenleri de epey yoğunluktaydı.

Bir ara bilgilendirme yapmam gerekirse fotoğraflarda çıkan etiketleri de gördüğünüz gibi fiyatlar inanılmaz uygun. Hatta konsept ve sınıflandırma olarak en yakın rakibi Zara Home ile kıyaslarsak benzer ürünler yer yer yarı yer yer üçte bir fiyatına.

,
Doğa teması altında birkaç sezondur görmeye alıştığımız kelebek, sinek, böcek detaylı görseller hakimiyetini bu sezon da sürdürüyor.

Kurukafa çılgınlığı ise tam gaz devam!

H&M Home’ un klasik pastel ve naturel ton çalışmalarını özellikle sona bıraktım. Onlar klasik ama kesinlikle yalnız değiller!
Yemek grubunda harika konseptler yaratabileceğiniz desenlerde mutfak ürünleri mevcut. Onlar ana hatları vermiş, gerisini doldurmak tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış…

“Çay olan yerde umut vardır” yazılı önlükler tam Türk halkına özel yapılmış gibi 🙂 renklerin de güzelliği ile stokların çabuk tükeneceğini düşünüyorum.

Gümüş, altın, bakır… Metaller bu sezon da çok değerli ve ön planda…
Perdede çok fazla çeşit olmamasına rağmen nokta atışı, konsept yaratabileceğiniz desenlere sahip olmaları tercih sebebiniz olacak.

Gezerken beni biraz yoran tek ufak ayrıntı, mutfak, banyo, salon gibi ana temaların birbiriyle fazla iç içe olmasıydı. Ben biraz daha sert ayrımları seviyorum sanırım. Ancak tabii ki bu durum alışverişimize engel değil! 🙂
Dekorasyona ananas istilasından bahsetmiştim sizlere, bir örnek daha. Yazının linkine buradan ulaşabilirsiniz.
Ve bebek… Bu ara biliyorsunuz bebek odası da çalıştığımız için ilgi alanımız epey oralarda. Desenler çeşitli kumaşlar organik koton. Bu yüzden gönül rahatlığıyla bebeklerinize giydirebilirsiniz.

Sanıyorum yaklaşan cadılar bayramı sebebiyle de özellikle erkek bebek koleksiyonunda yarasalara ve korkutucu temalara yer verilmişti.
Bu tabağa bayıldım! Çocuk olsam desen kapanmasın diye üzerinde ne yemek varsa siler süpürürdüm herhalde.
Zaman zaman canlı performans, zaman zaman da DJ performansıyla harika müzikler gelenlere keyifli anlar yaşattı.

Birbirinden lezzetli atıştırmalıklar ise Food Project tarafından hazırlanmıştı.
Peki ben ne aldım?
H&M Home’ da o kadar fazla bakır detay kullanılmıştı ki daha fazla karşı koyamadım ve bu 3′ lü metal mumlukları aldım.

Havlular ise lansmana gelenlere H&M Home bez çantalarıyla hediye edildi. Bu keyifli organizasyonda emeği geçen herkesi tebrik ediyor ve H&M Home’ un pek çok mağaza ile en kısa sürede daha sık ulaşılabilir olmasını diliyorum.
Sanıyorum bu görsellerle bile bir alışveriş listesi oluşmuştur aklınızda. O halde yarın istikamet H&M Home! 
Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It