Vintage furyası sağımızda solumuzda her yerde. Giyimden dekorasyona, temalı partilerden aksesuarlara kadar vintage kuşatılmış durumdayız. Bunun bir izdüşümü de yer karolarına sıçramış durumda. 
Mobilyaya aksesuara kadar yayılmışken yer döşemeleri de payını alacaktı elbette ki.
Özellikle cafe ve restaurantların bu trendin bağımlısı olup çıktığını söyleyebiliriz. Eski nostaljik Fransız çikolata dükkanlarını, pastanelerini hatırlattığı için sanırım onlar da sıkça tercih ediyor.

Geometrik desenlisinden damask desenlilerine kadar çok fazla alternatif mevcut.
Çoğunlukla banyo veya mutfak için tercih edilirken siz bu rutini kırıp farklı odalara da uygulayabilirsiniz.

İşte sıkıcı antreleri renklendirmek için bir alternatif.

Bu da ne dediğinizi duyar gibiyim 🙂 ama şaşırmaya gerek yok, özellikle yazlık evler bahçe mobilyası kullanım alanlarında sofranıza ahenk katabilecek sıradışı bir düzenleme. Hep supla, hep runner nereye kadar?
Islak zeminlerim benim olsun karoları başka türlü değerlendireyim derseniz merdiven uygulaması da evinize bambaşka bir renk katacak. Önemli olan basmakalıp fikirleri kırmak, kendi tarzınızla harmanlamak.

Sizin favoriniz hangisi? Evinize uygular mısınız?
Yazar

2 Yorum Var

 1. Samet mazlum Reply

  Merhabalar renkli mutfak ve banyo için olan karo desenini cafede kullanmak istiyoruz bu konu hakkında acil fiyat ve stok bilgisi alabilirmiyiz 05316246161 bu uygulamayı yaparsak trabzonda reklam konusunda size çok büyük destek sağlayacağım saygılarımla

  • decoridea Reply

   merhabalar,
   bu yazı karo çeşitleri ve uygulama fikirleri vermesi amacıyla yazılmıştır. Ürünlerin satış ve montajı bize ait değildir.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It