Önceki akşam Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava sahnesinde çok sevdiğim grup Pink Martini’ nin konseri vardı. Asıl niyetimiz grubun Buika ile ortak konserine gidebilmekti ama ciddi hayran kitlelerine sahip oldukları için biletler çabuk tükenmişti. Biz de sadece Pink Martini ile yetinmek durumunda kaldık.

Ama ne kadarrr özlemişim. Daha önce de iki kez canlı performanslarını izlediğim grubun konserlerine daha defalarca gidebilirim. 

Ufak bir esinti olsun size, klibin yamukluğunu mazur görün lütfen 😀

Geçtiğimiz yıl çıkardıkları “Get Happy” albümünün yanı sıra eski parçalarına da yer veren grubun bir sürprizi sahneye Belkı Özener’ i davet ederek beraber “Aşkım Bahardı” parçasını söylemeleri oldu. Zaten “get happy” albümünde “Üsküdar” ı söyleyerek ilk kez bir Türkçe parça seslendiren grubun alıştığımız parçalara kattığı yorum muazzam. 

 Ve gecenin bir diğer sürprizi de grubun piyanisti Thomas’ a sahnede doğumgünü kutlamasıydı. Pastayla gelen dansözlere epey bir şaşırdı 🙂 Sözün kısası her daim çok çeşitli dillerden şarkılar söyleyen muhteşem grup yine çok eğlenceli bir gece yaşattı bize. 

Bu parça da gününüzü güzel geçirsin diye benden size, en sevdiğim parçalarından birini dinlemek için buraya tıklayabilirsiniz. 😉  

Yazar

1 Yorum Var

  1. Hahaha :)) Çok güldüm ben bazılarına..
    Kırmızı bacaklı hatun popolarına bayıldım ama biraz erkek işi 😉
    Kral koltuğu favorim herkese uyar..
    Swarowski taşlıyı da sanırım büyük bir çoğunluk beğenir, lakin oturmaya kıyamazsın o derece 🙂
    Taş tasarımlı banyoyu da çok sevdim bende, genel olarak küvet, jakuzi, duş güzel, onların gideri var.. 🙂

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It