Düğün hazırlıkları aşamasında pek çok şey aklımızı çelebiliyor. Daha önce hiç yapmadığımız alışverişler yapıp yepyeni ürünlerle tanışıyoruz, dokunuyoruz, onları deneyimliyoruz. İşte bugün sizlere sunacağım gelin damat yastıkları da bu türden.

Kendi tasarımım diye söylemek istemiyorum ama bu yastıklar trend yaratır 😉 Öncelikle düğünün başrolündeki muhteşem ikiliyi, gelin ve damadı yansıttığı için evlilik sürecindeki her aşamada kullanılabilir.

 

Bu yastıkları ister evinizde, ister düğününüzde, kınanızda her yerde kullanabilirsiniz. Sadece düğün fotoğraf çekiminin bile objesi yapabilirsiniz.
35*35 olarak atölyemizden tazecik çıkan bu yastıklar sizden gelen isteğe göre her ebatta çalışılabilir.
Gelin hamamını da unutmak olmaz… Hamamın dinlenme köşelerini yine düğün konseptinize uygun bu yastıklarla süsleyebilirsiniz.

 

Gelin dediğin hep tütü, hep taş, hep şatafat 🙂
Mevlidler ve bridal showerları da atlarsak hatırları kalır!.. Dileyen yeni gelinler evlendikten sonra evlerinde mevlid okutabiliyor. Bu organizasyonda dekor olarak kullanabileceğiniz gibi, gelenlerin getirecekleri için takı yastığı olarak da kullanılabilir elbet.
Gelinin arkadaşları! O çok özendiğiniz bridal shower organizasyonunuz bu yastıklar olmadan eksik kalır! Bembeyaz şemsiyeyi açtınız, gelini koltuğuna oturttunuz, hani yastıklar?
Ya damadın asaleti? Siyah beyazın her zamanki muhteşem uyumu.
Gelinlik yastık 80 TL, smokin yastık 65 TL’ dir.
Yastıklardan sipariş için 0542 637 4998 numaralı telefondan irtibata geçebilir veya decorideatr@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.
“Gelin damadın yastığı olsun istiyorum, ne yapabilirsiniz?” diyip ilhamımla beni baş başa bırakan Saadet hanıma da yastıklarını güzel günlerde kullanmasını diliyorum 🙂
Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It