Bu yazıyı yazarken başlık uzun mu değil mi bir türlü karar veremedim ama bunun başka bir tanımı yok. Böyle bir renk paleti söz konusuyken, baharı andırmasını istemişken, özne de pamuk şekerken bu uzun başlık kaçınılmaz 🙂

Benim aylarım geldi ya aklım fikrim böyle cıvıl cıvıl sunumlarda, pastelden neonlara kadar uzanan renk yelpazesini hayata katmakta. Epeydir misafir sofrası ve sunum görseli de paylaşmayınca bugünkü yazımı pamuk şekere ayırmak istedim.

Hazır alabileceğiniz gibi, internette çeşitli sitelerde ve belli markalarda satılan pamuk şeker makinasından alarak renk şuruplarıyla kendi şekerlerinizi de hazırlayabilirsiniz.

Yılbaşı zamanı bembeyaz karları hatırlatacak böyle bir sunum hazırlayabilirsiniz.
Benim kesinlikle favori sunumum pamuk şeker ağaçları. İster beyazdan hazırlayıp pamuk tarlası veya kar tanesi görünümü verin, ister rengarenk hazırlayıp bahar dallarına gönderme yapın. Karar sizin, zevk sizin 😉

Plastik ve ışıldaklı fenerleri pamuk şekerle kaplamak muhteşem bir sunum detayı olacaktır.

Pamuk şekerli cupcake e ne dersiniz?

İsterseniz sadece cupcake kalıplarına doldurun, öyle sunun. Burada Meri Meri cupcake süsleme kitlerimizden veya parti süsleme kitlerimizden yararlanabilirsiniz. 
Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It