Bu yazı Amerika, Kanada, İsveç ve İngiltere’ de yaşayanlar için, öncelikle onu belirtmeliyim. Çünkü bugün harika ürünlerinin olduğunu yazacağım sitenin Türkiye’ ye gönderimi yok ne yazık ki. Ancak ürünlerini o kadar beğendim ki yine de paylaşmadan edemedim. 

Charlotte & Ivy’ den bahsediyorum. Dekorasyondaki ilk tutkusunun mavi beyazlı Çin porselenlerini toplamak olduğunu belirten firma şimdi ister Hollywood ihtişamını seviyor olun, ister Fransız Provansı’nı, ister neo-klasik sevin, evinizi bize teslim edin diyor.

Tek tek özenle seçilmiş parçalardan oluşan koleksiyon çok ayrıntılı işçiliklerle ve kaliteli malzemelerle gün yüzüne çıkıyor.

Oturma grubu, yatak odası, halı ve aydınlatmanın yanı sıra sanat eseri değerindeki dekoratif aksesuarları ve tablolarıyla da öne çıkıyor.

 Biricik logomuz fleur-de-lys’ ten oluşan bu taç aydınlatma sanırım tam bana göre 🙂

Ben en çok aydınlatmalarını beğendiğimi söylemeliyim.

Sayfanın linkine buradan ulaşabilirsiniz. Bir göz gezdirin içiniz açılsın derim 😉

Yazar

Comments

  1. harika bir ev, post da harika. ağaç motifli berjerlere bayıldım. galiba bundan sonra günlerim bu berjerleri aramakla geçecek 🙂

  2. salondaki berjerler de mi Mobi'den? Süper o zaman. Ben farklı takımdan deyince nedense başka bir markadan diye düşündüm. Teşekkür ederim cevabınız için. Blogunuza Mobi ile ilgili görsellere bakarken denk geldim, çok sevdim 🙂

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It