Geçtiğimiz hafta Tüyap’ ta Bahçe Dünyası Fuarı gerçekleşti. Baharı karşıladığımız ilk günlerde bu mobilyaların bahçedeki hayali bile insanın içini kıpır kıpır yapıyor.

Bu ürün Vitello’ ya aittir.
Fuarda yine her zaman olduğu gibi bahçe mobilyasının öncü firmalarından Siesta, L’unica, Sette, Vitello, Forgecasa başı çekiyordu. 
Sette’ deki bu takımın sandalyelerini çok beğendim. Hem alışılmışın dışında yenilikçi bir model hem de benzerleri gibi hantal değil. Bahçe mobilyasında benim önceliğim, konforlu olmasının yanı sıra fazla devasa boyutlarda olmaması. 

Yine Sette’ nin bu modelinde sandalyelerine bayıldım. 

Resmet ChromaLuxe firması ise bu outdoor mobilyalara istenilen resim çalışmasını yapabiliyor. Sizce de çok eğlenceli değil mi? Zevkinize veya sizin için anlamına göre istediğiniz görsel çalışılsın, mobilyanız sizi yansıtsın…

Forgecasa’ da ferforje bahçe takımlarının farklı renklerini bulabilirsiniz. Siyaha takılıp kalmak zorunda değilsiniz.
Havuz yaptırmayı düşünenler için Dem Havuz firması da fuarda yerini almıştı. Referansları ve tecrübeleriyle tercih edilebilecek bir firma.

Klasikçiyim diyorsanız piknik setlerini tercih edebilirsiniz, farklı renkler cıvıl cıvıl bir hava estirecek.

La Pot firmasının dev saksılarını çok beğendiğimi söylemeliyim. Hem bahçelerin ahengiyle uyum sağlayabilecek tarzda modeller hem de çok estetik ve modern.

Sizin favoriniz hangi tip bahçe mobilyaları?
Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It