Çook bulutlu kapkaranlık bir güne uyanmış olmamız fark etmez! Hemen enerjimizi toplayıp haftasonu neler yapabileceklerimize bir göz atalım ki dopdolu geçsin zamanımız.

* TİYATRO: “Sersefil(Korkuyorum Sevgilim)” Gönül Ülkü Gazanfer Özcan Tiyatrosu’ nda sahneleniyor. Pamuk ipliğine bağlı yaşayan bağımlıların inanılmaz dönüşümü ve çevrelerinin çaresizliğini gözler önüne seren çarpıcı bir aşk hikayesini anlatıyor. 2 Şubat pazar günü izlenebilir.

* SİNEMA: İlk iki filmini beğeniyle izlediğimiz Ata Demirer filmi Eyvah Eyvah serisinin 3. filmi vizyonda. Bol kahkaha için mutlaka görülmeli diyorum.

* SERGİ: Birkaç yıl önce de “Body Works” ismiyle İstanbul’ a gelen dünyanın ilk insan anatomisi sergisi “The Human Body” tekrar İstanbul’ da. Derimizin altında olup bitenleri tüm gerçekliğiyle gözler önüne sunan bu sergiyi ilk gezdiğimde çok beğenmiştim. Görmeyenlere tavsiye ediyorum, çok etkileyici bir deneyim. Aqua Florya AVM’ de sergiyi gezebilirsiniz.

ETKİNLİK: Kek, pasta, kurabiye… Bunlar aklınızı başınızdan mı alıyor? Daha da ileriye taşıyıp misafirlerinizi tatlılarınızla büyülemek mi istiyorsunuz? O halde Mutfak Sanatları Akademisi’ nin “Mutfakta 8 Hafta Pastacılık” programı tam size göre. Program detaylarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. MSA’ nın kurslarını kendim de önceden katıldığım için kesinlikle tavsiye ederim, tüm ekip son derece profesyonel çalışıyor. Ne de olsa orası bir okul…
MİNİKLERE: Sömestrdeki minikleri unutmak olmaz. Çocuklarınızı götürebileceğiniz değişik bir etkinlik müjdeliyorum. Türkiye’ nin en büyük lazer arenası “Dino Laser Tag” Forum İstanbul’ da açıldı. Macera dinazorlar diyarı Jurassic Land’ e 6 boyutlu bir yolculukla başlıyor. Çocuklarınıza gerçekten unutamayacakları bir gün armağan edin. Biletlere Biletix’ ten de ulaşabilirsiniz.
MÜZİK: Garanti Caz Yeşili kapsamında Salon İKSV’ de yarın akşam Miles Davis gecesi var. Kulağınızın pası silinsin diye gidilmeli.
PAZAR KAHVALTISI: Bu haftasonu Yeniköy’ de adını sıkça duyar olduğumuz La Vie en Rose cafeye kahvaltıya gidilmeli. Zengin menüsü, doyurucu kahvaltısı ve tabii ki insanı çıldırtacak görünüş ve lezzetteki tatlıları kesinlikle denenmeli.

Yazar

2 Yorum Var

  1. Aslında tam benlik hadiseler bunlar ama oldumu tam olmalı!. O açık renklerle yapılan dekorasyonlar o bembeyaz yataklar tam belik 😀
    Daha çok post istiyorum bu Regency staylaa =))

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It