Herkese merhaba,
Bugün bambaşka bir ev çekimi okuyacaksınız. Normalde günlük hayatlarımızdan yaşayan evler görüntülüyorum biliyorsunuz, bu kez bir değişiklik yaptım ve çok beğendiğim bir projenin örnek dairesi sizlerle buluşuyor. 
Geçtiğimiz günlerde eşimle Türkiye’ nin en önemli inşaat firmalarından olan Tepe İnşaat’ ın adını sıkça duyduğumuz Narlife adlı projesini gezmeye gittik. Donanımlı personeliyle samimi ve ferah bir satış ofisi karşıladı bizi. Proje hakkında kapsamlı bilgiler aldıktan sonra 2+1 ve 3+1 olarak örnek hazırlanan 2 daireyi gezdik. Dekorasyon tarzı olarak o kadar rahat, modern ama ince detaylarda da bir o kadar zevk sahibi bu iki daireyi gördükten sonra hemen sizlerle de paylaşma gereği duydum.   
Narlife, inşaatı henüz devam eden, Maltepe sırtlarında yer alıp Adalar’ a enfes bir açıyla bakan mükemmel konumdaki bir proje. Zaten hafif tepede yer aldığından muhtemelen kendinizi evinize atıp da manzaraya şöyle bir baktığınızda kendinizi İstanbul’ un hakimi sanacaksınız 😉 Yeşilin ve mavinin tüm tonlarını önünüze seren öyle harika bir manzara. İçinde sosyal ve sportif pek çok faaliyete yer veren sitede stüdyo daireden 4+1 dublexlere, teraslı veya bahçeli dairelere kadar farklı tiplerde evler mevcut. Zevkinize, ihtiyacınıza ve bütçenize göre dilediğinizi seçin yeter. Bizim çok beğendiğimiz bu projeyi bakalım siz nasıl bulacaksınız… Bir not: Bugün 2+1 dairenin çekimini yayınladıktan kısa bir süre sonra 3+1 dairenin de çekim detayları blogta olacak, takipte kalın. Projeyle ilgili detaylı bilgi için Narlife’ ın websitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

2+1 evler genelde sıkışıklığıyla ünlü olmasına rağmen bu dairenin girişi açık renklerin de kullanımıyla daha da ferahlamış. Aynalı dolap kapısı da bir başka estetik unsur. Salon mobilyası Tepe Home, tavan aydınlatma Habitat ve tripod aydınlatma Mudo Concept’ ten seçilmiş. Kırlentler Rıfat Özbek.

Siz de evinizdeki böyle atıl köşeleri yüksek sehpalar veya yüksek çiçeklerle hareketlendirebilirsiniz.

Tabaklar Paşabahçe, Amerikan servisler Zara Home, aydınlatma Kartell.

Hava biraz sisli olsa da işte karşınızda Adalar, yanıbaşınız ise yemyeşil bir doğa.

Tüm banyolarda kullanılan ve benim de çok hoşuma giden aynanın tavanda da devam ediyor olması, banyoyu bir anda 4-5 metre yüksekliğe ulaştırıyor sanki.
Gül aksesuar Ev+, şamdan Zara Home.

Erkek çocuk odası da olabilecek bu odada denizin tonlarından esinlenilmiş.

Romantik rüzgarlar esen yatak odası mobilyası Tepe Home’ dan, avize Mudo Concept’ ten tercih edilmiş.

Tuvalet masası Metin Akpınar Raydolap marka, ayna Laura Ashley.

Pleksi sehpalar Zara Home.

Giyinme odası modüler sistem Tepe Home’ dan.

Banyolarda tercih edilen duvar kağıtları ve seramikler sıcak bir hakimiyet kuran toprak tonlarında. 

Çekimi gerçekleştirmemize olanak sağlayan Tepe İnşaat, Narlife’ a ve o gün her adımda çok yardımcı olan iç mimar Pınar Küçük Şengürkan’ a bir kez daha çok teşekkür ediyorum. 3+1 daire çekimi içinse takipte kalın… 

Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It