Provence diyoruz, eklektik, minimalist, dömi-klasik deyip sınıflandırıyoruz tüm dekorasyon tarzlarını.. Bir yandan da uzay çağına ve onunla ilgili her şeye merakımız var. Peki hiç düşündünüz mü evlerimizdeki mobilyalar ve tüm eşyalar da bu uzay çağına ayak uydurur da yeni trend olursa neler bekler bizi? 🙂 Hadi bir bakalım.. 

Dikkat ederseniz sonuçta koltuk yine koltuk, işlev aynı, tasarım farklı. Hatlar biraz daha sertleşip otomobil tasarımları gibi daha kaslı bir yapıya bürünüyor. 
Hatta daha uzay aracı-vari bir görünüme kavuşuyor. 

Yeni çağın modern genç odaları.. Ama yine vazgeçilmez pembeyle… Ee akım ne olursa olsun, ortama duyguları katan renkler değil mi?

Borulardan yapılmış bu koltuk fazlasıyla sıradışı.

Ofis masanızı değiştirmeye ne dersiniz? Hele o turuncu, ince çizgi bir de ışık saçsa konseptimize tam uyar.

Böyle bir mutfakta kendini Star Wars setinde hissetmeyecek bir kişi bile yoktur sanırım 🙂

Aslında koltuk içi bilgisayarlar çok da uzak bir gelecekte değil. Bazı yatak odaları firmaları günümüzde gömme dolabın kapağına televizyon yerleştirdikten sonra…

Dar alanlar için kompakt çözümler arayacak olursanız salonunuza böyle işi bittiğinde derli toplu duran bir yemek masası takımı tercih edebilirsiniz.

Uzay çağı, fütürist mobilyalar deyince metal olmazsa olmaz tabii ki….

Bu özel koltuklar beraber “bulutların üzerinde uçmak” artık deyim olmaktan çıkar herhalde 🙂

Bu özel yatak ise su dokulu bir ortamda su sesi efektiyle huzuru, dinginliği ve kaldırma kuvvetinin verdiği hafifliği hissetmenize yardımcı oluyor. Suyla ilgili her şey ilgimi çektiğinden bu yatak gerçekten edinmem gereken bir parça olur sanırım 🙂

Tek koltukta tüm hayatınızın kumandası… 

Bu kadar ultra-modern zamanları biz görebilecek miyiz emin olamam ama teknolojinin her dakika bir adım daha ileri taşındığı şu son yıllarda her an her şey mümkün. Ee sizin içiniz ısındı mı bu tasarımlara peki???
Yazar

Comments

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It