Kargacık burgacık her yerden obje fırlayan evler biraz beni bunaltsa da bomboş duvarlara hiç tahammülüm yok. İlla bir manzara resmi, aile fotoğrafı ya da tablolar olmalı bir yerlerde. Yeni favorim ise dijital baskı kanvas tablolar. Her boyut ve ebatını rahatlıkla evinizin çeşitli köşelerinde kullanabilirsiniz.

Kanvas tablolara olan ilgim arkadaşım Mehmet’ in sahibi olduğu Moda Canvas‘tan evimize getirdiği düğün hediyesiyle iyice arttı. Bize hiç ses etmeden Facebook’ taki fotoğraflarımızı alıp enfes bir kolaj yapmış. Sitesini incelediğinizde siz de göreceksiniz. Kendilerine göndereceğiniz Facebook hesaplarınızdan derlediğiniz fotoğraflarınızdan da istediğiniz ebatta tablolar oluşturabiliyorlar. Çoğumuzun devamlı Facebook’ a yüklediği ama çoğu zaman da kaydetmediğimiz fotoğraflar böylece değerlenmiş ve güzel bir anı haline gelmiş oluyor.

Manzara resimlerinden başyapıtlara, pop-art koleksiyonlarına kadar varan geniş görsel seçenekleri mevcut.
Parçalı modeller ise özellikle geniş duvarları değerlendirmek için birebir.

Moda Canvas’ ın bence en orijinal ve benim de bayıldığım ürünü, patenti de sadece kendisinde olan kanvas tablo sehpalar! Çoğu mobilyacıya girdiğimizde gördüğümüz ve görmekten yıldığımız klasik modellerden oldukça uzak, nihayet farklı bir zigon anlayışı kazandırdılar bize 🙂
Üstelik hafif nemli bezle de silindiği sürece leke tutmuyor.  Bu yenilikçi ve her yerde bulamayacağınız ürünü sizinle de paylaşmak istedim. Buraya tıklayarak tüm çeşitleri görmeniz mümkün.

Yazar

2 Yorum Var

  1. merhabalar ziyaretiniz ve yorumunuza çok teşekkür ederim bende sitenizin tamamını gezdim harika resimler dekorasyonlar gördüm bayıldım her zaman takipteyim bende beklerim

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It