Mayıs ayında yakın arkadaşlarımız Emine ve Önder’ in tatlı kızları Melina’ nın 1. yaşını kutladık. Kendisi benimle aynı gün doğmuş olan dünya tatlısı bir boğacık 🙂 Mayıs ayı etkinliklerinin yoğunluğundan ve ardından gelişen Gezi Parkı olaylarının yarattığı keyifsizlik ve hepimizin dikkatinin başka yönde olmasından dolayı bir türlü yazma fırsatı bulamamıştım. Minik Meloş’ un 1. yaşının verdiği pozitiflik ve yaşam enerjisini size yansıtarak biraz olsun gözünüzü gönlünüzü ferahlatmak istedim. 

Baharın da gelmesiyle Sarıyer’ deki evlerinin bahçesinde A Organizasyon’ un katkılarıyla çok cici bir düzenleme yapılmıştı. Hem 1. yaşın özel olmasından, hem de ufaklıkların annelere pek nefes aldırmamasından dolayı catering hizmetini de beraberinde almışlardı. 

Fotoğraflarda göreceğiniz toz pembe süslemeler kız çocuklarına yakışan en güzel renk bence. Tüm detaylar oldukça zarif ve dozundaydı. 

Minik misafirler için onlara uygun oturma alanı da hazırlanmıştı ki bunun keyfini doya doya çıkardılar.

Gelelim ikramlara.. A Catering in hem sunumları hem de lezzetleri oldukça başarılıydı. Ne kişler tatmış bir insan olarak özellikle peynirli kişin yediğim en iyilerden bir tanesi olduğunu söyleyebilirim. Patlıcanlı kiş ise patlıcan nikotini bağımlıları için ideal tattaydı. (Patlıcanda az miktar nikotin bulunduğunu hatırlatmak isterim) Sigaradan nefret etmeme rağmen patlıcandaki nikotine olan bağımlılığımı inkar edemeyeceğim 🙂 Bulgur salatası ve kalp börekler de günün diğer tuzlu lezzetleriydi. Süzme çikolatalı mini brownieler, diğer tatlılar ve bu çok şık tepside servis edilen çilekli pasta da bir alkışı hak ediyor.
Tekrardan doğumgünün kutlu olsun minik Meloş, kendin gibi tatlı, uzun ömrün olsun ailenle ve tüm sevenlerinle 🙂

Not: Yakında bu zevkle döşenmiş evin detay çekimlerini de blogda bulabileceksiniz.

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It