İletişim

Sipariş, reklam, banner ve tüm danışmanlık hizmetleri için decorideatr@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben Kimim?

Ben Sibel Çikler Demirci. 1984 mayısında boğa burcunun tüm özelliklerini benimsemiş biri olarak doğdum. Venüs sağolsun görsel estetikten ve sanattan nasibini almış her şey her daim ilgi alanımda oldu.

Üniversitede İngiliz dili ve edebiyatını bitirip, “bolca okumayı”, yazmayı hep hayatımın bir köşesinde tutarak buna işletme masterını ekledim. 6 yıl sanayici olarak epey bir alüminyum tozu yuttum yönetici kimliğimle. Bu arada da bol bol gezdim, tozdum, okudum, deneyimledim, biriktirdim; içten içe hep “decoridea” nın temellerini attım. Bu arada da ne kadar hayal ettiğim hobim, dileğim varsa hepsinin ucundan tuttum, tutma fırsatını kendime yarattığım için mutlu oldum. Sonra bir gün işin matermatiğinden korkup “dil”ine sığındığım ÖSS yıllarından kalan diğer hobim iç mimari ve dekorasyon evlilik hazırlığı yaparken iyice su yüzüne çıkıverdi. 2012′ deki diğer dönüm noktam da evliliğim oldu. Bu saatten sonra üniversite zor olsa da lisans alanım “yazma”yı bu hobimle birleştirip “decoridea” yı oluşturuverdim, bugüne getirdim. Aynı zamanda kişiye özel çalıştığımız kendi tasarımım ev tekstillerine de blogumdan ulaşabilirsiniz. İster masa grubundan örtüler, amerikan servisleri, ister ebeveyn veya bebek yatak odalarına nevresimler, pike takımları sipariş verebilirsiniz, perde ve halısına varana kadar anahtar teslim oda da tasarlatabilirsiniz. 2015 şubatının o karlı bir gecesinde hayatımıza yuvarlanıveren minik kar tanemiz kızım sayesinde bebek tekstilleriyle ilgili farklı özel projeler de üretiyorum.  

Sadece dekorasyon yok artık blogumda; her türlü estetik unsurun bir kaynaktan çıktığını düşündüğümden aynı zamanda yaşam tarzları, sanat ve tüm güzellikler üzerine de yazmaya devam ediyorum. 

IMG-20151213-WA0107